Nowe kursy:

Psie przedszkole w weekend:

27.04.24 godz. 12:40

KLIKNIJ, BY SIĘ ZAPISAĆ

Fundamenty pracy z psem w weekend:

27.04.24 godz. 10:20

ZOBACZ WIDEO

Posłuszeństwo użytkowe 1 w weekend:

04.05.24 godz. 11:30

KLIKNIJ, BY SIĘ ZAPISAĆ

szkolenie psów warszawa wawer wilanów mokotów hotel dla psów behawiorysta józefów otwock tresura psów

sszkolenie psów warszawa,  tresura psów, szkolenie psów

Witam!

Szczęśliwy i grzeczny pies oraz zadowolony właściciel - to mój cel, misja, praca.

Nazywam się Alan Sadlik i chciałbym zaprosić Cię na kursy które prowadzę osobiście. Możesz mieć pewność, że decydując się na moją szkołę wybierasz sprawdzone metody oraz ponad 20 letnie doświadczenie którym z chęcią się z Tobą podzielę.

Szkolę właścicieli, tak aby mogli w jak największym stopniu zrozumieć zachowanie oraz potrzeby swojego psa. Kursy oraz zajęcia indywidualne mają na celu przekazanie wiedzy teoretycznej i umiejętności potrzebnych do tego, by jak najpełniej cieszyć się czasem spędzanym z własnym czworonogiem. Szeroki zakres wiedzy na temat metod szkoleniowych daje mi możliwość dopasowania formy pracy do potrzeb i predyspozycji właściciela oraz psa. Jestem otwarty na indywidualne podejście klienta do swojego zwierzaka.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą kursów i do kontaktu, jeśli masz pytania.

sszkolenie psów warszawa,  tresura psów, szkolenie psów, sszkolenie psów warszawa,  tresura psów, szkolenie psów, sszkolenie psów warszawa,  tresura psów, szkolenie psów