Alan Sadlik

Od 13 roku życia moją pasją jest szkolenie psów. Zaczęło się od przypadku, kiedy dowiedziałem się, że szkoła dla psów w okolicy szuka osób do rozwieszania ulotek. To niepozorne wydarzenie zmieniło moje życie na zawsze, kiedy poznałem właściciela szkoły i zanurzyłem się w fascynującym świecie pracy z psami.

Mój początek w szkoleniu psów był niezwykłym zbiegiem okoliczności. Przypadkowe rozmowy z właścicielem pobliskiej szkoły dla psów przekształciły moje życie w pełnoprawną misję. Od tamtej chwili każdy wolny moment spędzałem z psami, rozwijając swoje umiejętności i zdobywając nieocenione doświadczenie. Z biegiem lat praktyki oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji, nabrałem pewności i wiedzy w prowadzeniu psich szkoleń.

Moja przygoda z treningiem psów zaczęła się w szkole reklamującej się jako "tresura typu wojskowego". Mimo tego, że tamte metody opierały się na bodźcach negatywnych, zdobyłem cenne doświadczenie. Jednak widząc ograniczenia tej metodyki, postanowiłem rozwijać swoje umiejętności i wstąpić do Związku Kynologicznego w Polsce.

To był punkt zwrotny w mojej karierze. Połączenie z wyjątkową warszawską szkołą szkoleniową otworzyło mi oczy na potęgę pozytywnego wzmocnienia. Moje podejście do treningu psów ewoluowało. Skuteczne i etyczne metody stały się moim priorytetem.

Współpraca z przytuliskiem dla bezdomnych zwierząt umożliwiła mi zrozumienie psich lęków i potrzeby oswajania zwierząt, co skutecznie wykorzystuję w pracy z naszymi czworonożnymi uczniami.

Moja szkoła jest nowoczesnym ośrodkiem szkolenia, w którym miłość do psów i indywidualne podejście są kluczowymi elementami.

Zapraszam Cię do wzięcia udziału w moich kursach, gdzie Twojemu psu zagwarantuje profesjonalne szkolenie prowadzone przez specjalistę z ponad 20-letnim doświadczeniem. Czekam na Was, abyście razem ze mną odkryli potencjał i radość płynącą z doskonałej komunikacji z psem.